Gençler 2017’nin En Gözde 50 Şirketini Belirledi!

Bloomberg Businessweek Türkiye ve Realta Danışmanlık’ın ortaklaşa gerçekleştirdiği “ En Gözde Şirketler” araştırması onuncu yılına doğru ilerlerken trendler artık kesin bir şekilde ortaya çıkmaya başladı. Üniversite öğrencileri en gözde şirketleri seçerken neleri göz önünde bulunduruyor ya da başka bir deyişle geleceğin profesyonellerinin gönlünü çalmak için şirketlerin neler yapması gerekiyor? Gelin birlikte göz atalım.

 

Haberin devamını okumak için tıklayın

Kuveyt Türk Dijital Bankacılığın Geleceğini Kodlayanları “Hackathon”da Buluşturuyor!

  Kuveyt Türk Hackathon, programlamaya meraklı, proje üretmekten keyif alan yazılımcıları ve dijital bankacılık (dijital banking) alanında farklı fikirleri olan, tasarım, yaratım ve problem çözmeye yatkın herkesi dijital bankacılığın geleceğini kodlamaya davet ediyor.

Haberin devamını okumak için tıklayın
KPMG Türkiye Vergiyi Gençlere Soruyor!

KPMG Türkiye  vergi bölümüne ilgi duyan üniversite öğrencilerine yönelik "Vergiyi Gençlere Sorduk" adlı bir makale yarışması düzenliyor.

Haberin devamını okumak için tıklayın

PERYÖN 11. Kariyer Panayırı Öğrenciler ile İş Dünyasını Buluşturuyor!

KARİYER PANAYIRI

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) 2006 yılından itibaren; sektörlerin önde gelen firmalarıyla üniversite öğrencilerini bir araya getirerek kariyer fırsatları platformu yaratan “Kariyer Panayırı”nı gerçekleştiriyor.

Haberin devamını okumak için tıklayın
Genç Türkiye Zirvesi Başvuruları Devam Ediyor!

Türkiye’nin 81 ilinden ve 165 ülkeden seçilmiş 3000 üniversite öğrencisi ve genç profesyonelin katılacağı Genç Türkiye Zirvesi 12-14 Mayıs tarihleri arasında, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 5. kez gerçekleşecek!

Haberin devamını okumak için tıklayın

Türk Telekom ile Keyifli Bir Geziye Var mısın?

Türkiye'nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’u daha yakından tanıma ve teknolojiyi yerinde deneyimleme fırsatı sunarak, üniversite öğrencilerinin hem şirketi daha yakından tanımalarını sağlayacak hem de START hakkında detaylı bilgi alabilecekleri, keyifli bir gezi düzenliyor. 

 

Haberin devamını okumak için tıklayın
12. Yılını Kutlayan Yöneticilik ve Liderlik Kampı “YÖNET” için Geri Sayım Başladı!

Türkiye'nin en büyük Yöneticilik ve Liderlik Kampı YÖNET, 12. senesinde 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da katılımcılara kapılarını açıyor.

Haberin devamını okumak için tıklayın
IEEE ODTÜ’den 11 Yıllık Köklü Bir Etkinlik: Kampüs Gelişim Günleri

    Kariyer ve teknoloji alanında öğrenci toplulukları tarafından yapılan Türkiye’nin en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ve  bu sene 27-28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde Kemal Kurdaş Kültür ve Kongre Merkezi’nde 11.’si gerçekleşecek Kampüs Gelişim Günleri, siz değerli katılımcılarını bekliyor!  Etkinlik IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu tarafından Tofaş ana sponsorluğunda düzenleniyor.

Haberin devamını okumak için tıklayın

üniversitenize özel etkinlikler

Şehrinize özel etkinlikleri görmek için üstteki listeden seçim yapabilirsiniz.

yararlı bağlantılar yararlı linkler