GEMİ'18 (Geleceğin Endüstri Mühendisleri İzmir'de)

  • 06 Nisan 2018
    Cuma
  • 08 Nisan 2018
Dokuz Eylül Üniversitesi
Aria Claros Resort Otel Özdere

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu olarak bu sene GEMİ’18 (Geleceğin Endüstri Mühendisleri İzmir’de) organizasyonumuzu düzenlemekteyiz. Bu etkinlik kapsamında seminerler, workshoplar ve vaka çalışmalarını içeren GEMİ’de 3 gün boyunca süren ve lider şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katıldığı oturumlar düzenliyoruz. GEMİ’18‘in bu seneki temasını BIG DATA olarak belirledik. Bu sene etkinliğimizde temamız çerçevesinde tüm sektörleri ele alan gündemdeki konulara değineceğiz. Türkiye'deki 84 üniversiteden 200 öğrencinin katıldığı etkinliğimiz Aria Claros Resort Özdere’de her şey dahil konaklamalı konseptinde gerçekleşecek.

6-7-8 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz GEMİ tüm oturumlara tam katılım sağlamayı hedeflemekte ve konuşmacı, şirket ve katılımcıların kaynaşmasını sağlayan sıcak bir network ortamı sunmaktadır.

6 Nisan 2018 günü GEMİ otele ulaşım ve yerleşmenin ardından oryantasyon oyunlarıyla başlayacaktır. Sosyal oturum ve akşam eğlenceleri ile devam edecektir.

7 Nisan’da oturumlar ve otelin imkanlarından faydalanmak için vereceğimiz serbest zamanlar olacaktır.

8 Nisan’da oturumlar devam edecek 17:00’da etkinliğimiz sona erecektir.

Katılım ücreti 250 TL olup İzmir içi ulaşım, konaklama, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, etkinlik süresince fuayedeki ikramlarımız ve akşam eğlenceleri dahildir.

GEMİ'18'e kaydolmak istiyorsanız tıklayın; https://goo.gl/RNTWG4


GEMİ'18 (Geleceğin Endüstri Mühendisleri İzmir'de)
Yukarı Git