16.MEC Business Seminar

  • 22 Şubat 2019
    Cuma
  • 24 Şubat 2019
Bilkent Üniversitesi
Radisson Blu İstanbul Tuzla

MEC BUSINESS SEMINAR 16.KEZ SİZLERLE!
Türkiye'nin ilk kampüs dışı öğrenci etkinliği MEC Business Seminar 16. yılında 22-23-24 Şubat'ta Tuzla Radisson Blu'da. Bilkent Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu tarafından 16 senedir düzenlenen etkinlik üniversite öğrencilerinin kişisel gelişimine katkı sağlamayı, kariyer haritalarını belirlemede ve çeşitlendirmede katkı sağlamayı ve sektörün liderleriyle buluşmalarını amaçlıyor. 
Bu etkinlikte oturumlar, paneller, vaka yarışmaları, interaktif fuaye alanı, workshoplar; kısacası başlı başına iş dünyası var. O nedenle etkinliğin mottosuna #businessitself demişler. Gündüz aktivitelerinin yanı sıra networking gecesi, İK yetkilileri ile BBQ gecesi gibi sıra dışı ve eğlenceli sosyal aktiviteler ve MBA, staj gibi ödüller de program kapsamında. 
Üç gün sürecek bu kariyer kampı, iş hayatı kadar yoğun ve kariyer olanakları kadar çeşitli programıyla, katılımcılar kadar dinamik bir tempoda gerçekleşecek. 
 
Katılımcı Şirketler: QNB Finansbank, Peak Games, E&Y, Anadolu Grubu, Pladis, Coca Cola İçecek, Vodafone, Koçtaş, GSK, B/S/H, Garanti Ödeme Sistemleri
 
Paneller: Girişimcilik, İş Dünyasında Kadın, Yiyecek- İçecek- Eğlence
 
Konuşmacılar: Nevzat Aydın, Kaan Sekban, Seyit Mehmet Özer, Gamze Cizreli, Memet Özer, Levent Veziroğlu, Hande Çilingir, Sertaç Taşdelen, Ayşen Zamanpur gibi marka konuşmacılar da 16.MBS’de olacaklar.
 
Başvuru için mecbusinessseminar.org

16.MEC Business Seminar
Yukarı Git