Women in Power

  •  
  • 16 Mart 2019
    Cumartesi
İstanbul Teknik Üniversitesi
İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi

Enerji piyasasının nabzını tutmaya ve sıra dışı bir deneyim yaşamaya hazır mısınız?

IEEE TÜRKİYE PES etkinliği olan ve IEEE İTÜ PES olarak ülkemizde 2.sini düzenleyeceğimiz Women in Power, 16 Mart tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde karşınızda olacak.

 

Etkinliğimizde; Türkiye ve Dünya enerji piyasasını, farklı yönleri ile ele alacağız. Bununla birlikte enerji sektöründeki lider kadın sayısının artmasına destek olmayı ve kadın-erkek eşitliği ilkelerini vurgulamayı amaçlamaktayız. Hedefimiz; güç ve enerji sektörü hakkında bilgili insanları bir araya getirerek, hem kadın-erkek eşitliğini vurgulamak hem de sektöre dair yerel ve uluslararası gelişmeleri takip etmektir. Gün boyu sürecek olan oturumlar, workshoplar ve fuaye alanı gösterimleri ile sizlere çeşitli konuları deneyimleme fırsatlarını sunmaktayız.

 

Türkiye ve Dünya’da; güç ve enerji sektörünün geldiği konumu ve gelecek hedeflerini, sektörün ve akademinin ünlü isimlerinden keşfetmenizin ardından fuaye alanında ve workshoplarda deneyimleyebilmek için sizleri 16 Mart tarihinde Women in Power etkinliğimize bekleriz.

Ayrıntılı bilgi:

Instagram - www.instagram.com/ieeeitu/

Facebook - www.facebook.com/ituieee/

Kayıt:

https://www.eventbrite.co.uk/e/women-in-power-tickets-57852580626


Women in Power
Yukarı Git